Kuidas saada professionaalseks koristushulluks?

Kui soovid saada koristushulluks või soovid oma koristamisharjumusi intensiivistada, siis järgnevalt on mõned sammud, mis aitavad sul selles suunas liikuda 🙂

  1. Loo rutiin: Looge regulaarne koristusrutiin, kuhu kuuluvad kindlad päevad ja ajad koristamiseks. Näiteks võid määrata kindla aja igal nädalal, millal teed põhjalikumat koristust oma kodus.
  2. Osta kvaliteetseid puhastusvahendeid: Investeeri kvaliteetsetesse puhastusvahenditesse ja tööriistadesse, mis muudavad koristamise tõhusamaks ja lihtsamaks. Kvaliteetsed puhastusvahendid aitavad sul paremaid tulemusi saavutada.
  3. Õpi puhastustehnikaid: Uuri ja õpi erinevaid puhastustehnikaid, et teha koristamine kiiremaks ja efektiivsemaks. Õigete tehnikate kasutamine aitab sul saavutada parema puhtuse.
  4. Planeeri ja organiseeri: Planeeri, millal ja kuidas koristad igat tuba. Koosta koristuskava, mis hõlmab kõiki vajalikke ülesandeid. Organiseerimine aitab hoida koristamise järjepidevana.
  5. Õpi uusi oskusi: Uuri ja arenda oma teadmisi erinevate pindade ja materjalide puhastamise kohta. Iga materjal või pind nõuab erinevat lähenemist.
  6. Loo koristamise jaoks sobiv keskkond: Korista oma koristusvahendid ja -materjalid korralikult ning hoia need käeulatuses. See aitab sul alustamiseks kiiremini valmis olla.
  7. Leia inspiratsiooni: Piilu ringi meie facebooki grupis, sirvi koristamisega seotud postitusi ja vaata koristusvideoid. See innustab sind uusi ideid ja meetodeid proovima.
  8. Sea eesmärgid: Määra endale selged eesmärgid koristamise osas. Näiteks võid püüelda selle poole, et su kodu oleks alati laitmatult puhas.
  9. Jaga teiste inimestega: Kui sulle meeldib koristamine, võid seda teha ka teiste jaoks, näiteks pakkudes sõpradele ja perele abi koristamisel.
  10. Nakata teisi: Koristamishuvi peaks alati olema meeldiv ja rahuldust pakkuv tegevus, mitte kohustus või sundus. Kui koristushullus võtab sinu üle võimust siis on kõige parem jagada oma hulle ideid ja pilte tehtud töödest meie KORISTUSHULLUD Facebooki grupis 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Ostukorv on tühi!
0